subsidiënten | colofon

Tagcloud: UIT / AAN

Partners present & past

| 0000-00-00 00:00:00

Mondriaan Fonds:

Ministerie I&M:




De Onkruidenier: www.onkruidenier.nl


Oerol:

Festival Designkwartier:




Stichting DOEN:

Now: Bank Giro Lotterij Fonds

Domein Raversyde (Belgium)



Sur Polar - Art in Antractica (Argentina)


 

Atelier NL: www.ateliernl.com




RAAAF [Rietveld Architecture-Art-Affordances]


iii: Instruments Inventors Initiative

 

ArtScience Interfaculty

TodaysArt

 

DCR Guesstudios, hosted by Satellietgroep: www.gueststudio.com
 



 

Stroom Den Haag:

 

Gemeente Den Haag:

 

Over het IJ Festival: www.overhetij.nl

 

Waterlandse Vloed: www.waterlandsevloed.nl

Voordekunst:
 


Zandmotor: www.zandmotor.nl

 

Russia: NCCA, National Center for Contemporary Arts, St.Petersburg

 

Lithuania: Nida Art Colony // www.nidacolony.lt


 

Locatie Z / Villa Ockenburgh: www.locatiez.net


 

 

Provincie Zuid-Holland

 

TodaysArt - International Festival Beyond Art // www.todaysart.nl


 

Vereniging Kust en Zee // Coastal & Marine Union - EUCC // www.kustenzee.nl
 


 

F.A.S.T. Free Architecture Surf Terrain // www.fastthehague.com
 

Refunc - Recycle Architects // www.refunc.nl
 

 

MIXD - Architecture & Art // www.mixd.nl



 

Framer Framed // De Tolhuistuin Amsterdam // www.framerframed.nl
 


European Alternatives // www.euroalter.com

Studio Duel // www.studioduel.nl




MUD Projects - Mobile Urban Design // www.mud-projects.com



Maakhaven // www.maakhaven.nl


 

Dutch Culture - TransArtists // www.transartists.com


De DCR // www.dedcr.nl
 



Turkey: Sinopale - International Sinop Biennial // www.sinopale.org
 


European Cultural Association/Europist // www.europist.net
 

 

Georgia: GeoAIR // www,geoair.blogspot.com


 

Moldova: MediArt Dialogue // www.mediartdialog.wordpress.com


 

Teatru Spalatorie // www.spalatorie.md



Telling The Baltic // www.ttb.artline-southbaltic.eu
 

 

Russia: NIP - Netherlands Institute St Petersburg // www.nispb.ru



 

ICOM-COMCOL // www.network.icom.museum/comcol
 



 

Innovate Heritage // www.innovateheritage.com

 

Rewire Festival // www.rewirefestival.nl



Into The Great Wide Open // www.intothegreatwideopen.nl



 

Festival Interference: Evilution? // www.idefix.nl
 




The Future Commons // www.magnificentsurroundings.org

 

Kunstfort bij Vijfhuizen // www.kunstfort.nl

Ja Natuurlijk - Gemeentemuseum Den Haag // www.ja-natuurlijk.com
 


Museon - Museum voor Cultuur en Wetenschap // www.museon.nl



GEMAK // www.gemak.org



 

Zaal 3 - Theater aan het Spui // www.theateraanhetspui.nl
 


Wander // www.go-wander.org
 


Domein voor Kunstkritiek // www.domeinvoorkunstkritiek.nl
 


 

PeerGroup/PAIR // www.peergroup.nl
 


 

KABK - Royal Academy of Arts // www.kabk.nl


 

Atelier Kustkwaliteit 2050-2100 - TU Delft e.a. // www.atelierkustkwaliteit.nl



Noordzeegebiedsagenda 2050 // Ministerie I & M e.a. // www.rws.nl
 


World Oceans Day // www.worldoceansday.org


And many more!

 

bg3.jpg
dat sea was zandmotor art artists coastal badgast from cultural water project with scheveningen zee satellietgroep research artist new